02.augusta 2015 so štartom o 9.00 hod, prezentácia v  kultúrnom dome v KAVEČANOCH v deň pretekov od 7.00 do 8.30 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Hurajt Marián Muž Muži Absolútne poradie AM Košice Neprijatá
2 . Schneider Matúš Muž Muži Absolútne poradie Batizovce Prijatá
3 . Zakuťanský Marek Muž Muži Absolútne poradie Condition Club Valaliky Neprijatá
4 . Vavrek Adrián Muž Muži Absolútne poradie Dulova Ves Prijatá
5 . Dujava Peter Muž Muži Absolútne poradie Jakovany Neprijatá
6 . Lami Michal Muž Muži Absolútne poradie Košice Prijatá
7 . Sabol Peter Muž Muži Absolútne poradie Košice Prijatá
8 . Simko Roman Muž Muži Absolútne poradie Košice Neprijatá
9 . Varga Peter Muž Muži Absolútne poradie Košice Prijatá
10 . Siráky Michal Muž Muži Absolútne poradie Košice Brezno Neprijatá
11 . Chovanec Matus Muž Muži Absolútne poradie Košice furca Neprijatá
12 . Fedič Marek Muž Muži Absolútne poradie Nováčany Prijatá
13 . Lörinc Jozef Muž Muži Absolútne poradie O5 BK Furča Košice Neprijatá
14 . Onofrej Erik Muž Muži Absolútne poradie O5 BK Furča Košice Neprijatá
15 . Pudelský Andrej Muž Muži Absolútne poradie O5 BK Furča Košice Neprijatá
16 . Stohl Richard Muž Muži Absolútne poradie Patriot runners Vranov Prijatá
17 . Dujava Peter Muž Muži Absolútne poradie Poprad Prijatá
18 . Gad Miroslav Muž Muži Absolútne poradie ŠK COPY SERVIS Liptovský Mikuláš Prijatá
19 . Uhrín Stanislav Muž Muži Absolútne poradie ŠK Velodrom Prešov Neprijatá
20 . Repák Erik Muž Muži Absolútne poradie TJ Obal servis Košice Neprijatá
21 . Sedlák Roman Muž Muži Absolútne poradie TS STEEL Košice Prijatá
22 . Kováč Peter Muž Muži Absolútne poradie www.runTV.eu Neprijatá
23 . Franc Marián Muž Muži B 40-49 AT&T Košice Prijatá
24 . Šoltýs Milan Muž Muži B 40-49 Bežecky klub Poprad Prijatá
25 . Varga Róbert Muž Muži B 40-49 DAIKIN Prijatá
26 . Malyy Anatoliy Muž Muži B 40-49 Goral marathon team Neprijatá
27 . Kundrat Marián Muž Muži B 40-49 Humenné Neprijatá
28 . Babiak Orest Muž Muži B 40-49 JM Bardejov Neprijatá
29 . Starodubtsev Viktor Muž Muži B 40-49 JM Bardejov Neprijatá
30 . Varinský Ivan Muž Muži B 40-49 Kavečany Neprijatá
31 . Herczeg Csaba Muž Muži B 40-49 Košice Neprijatá
32 . Spišak Tibor Muž Muži B 40-49 Košice Prijatá
33 . Vaško Peter Muž Muži B 40-49 OcU Brežany Prijatá
34 . Tužinčin Ján Muž Muži B 40-49 OZ ZVJS KOŠICE Prijatá
35 . Čebra Marek Muž Muži B 40-49 Prešov Prijatá
36 . Pavlov Rastislav Muž Muži B 40-49 Pri prameni 27 Prijatá
37 . Kamas Tomáš Muž Muži B 40-49 ŠKP Spišská Nová Ves Neprijatá
38 . Hajik Imrich Muž Muži B 40-49 slovart 25 Neprijatá
39 . Felong Peter Muž Muži B 40-49 TJ Štart Levoča Prijatá
40 . Žugec Štefan Muž Muži C 50-59 Bežecky klub Poprad Prijatá
41 . Jamnický Gejza Muž Muži C 50-59 BK Spišská Teplica Neprijatá
42 . Sciranko Jozef Muž Muži C 50-59 BK Steel Kosice Prijatá
43 . Tisza Tibor Muž Muži C 50-59 BK Steel Košice Prijatá
44 . Rácz Štefan Muž Muži C 50-59 Budimir Neprijatá
45 . Horváth Juraj Muž Muži C 50-59 Košice Prijatá
46 . Varga Peter Muž Muži C 50-59 Košice Prijatá
47 . Lorenčík Rudolf Muž Muži C 50-59 MFK Ťahanovce obec Prijatá
48 . Kraviansky František Muž Muži C 50-59 Pro-body triatlon team Košice Prijatá
49 . Balogh Vladimír Muž Muži C 50-59 TJ Obal servis Košice Neprijatá
50 . Darida Marek Muž Muži C 50-59 Vranov n/T Neprijatá
51 . Pribičko Peter Muž Muži C 50-59 ŽSR Košice Prijatá
52 . Alezár Andrej Muž Muži D nad 60 ALAN Košice Neprijatá
53 . Polák Peter Muž Muži D nad 60 Belle Export Import Košice Prijatá
54 . Brandis Pavol Muž Muži D nad 60 BK. Steel Košice Neprijatá
55 . Huszár Tibor Muž Muži D nad 60 Kechnec Prijatá
56 . Balogh Vladimír Muž Muži D nad 60 Košice Neprijatá
57 . Vilhan Peter Muž Muži D nad 60 Košice Prijatá
58 . Kazanin Viktor Muž Muži D nad 60 Malyy team Neprijatá
59 . Mihok Imrich Muž Muži D nad 60 O5 BK Furča Košice Prijatá
60 . Ficzere Bartolomej Muž Muži D nad 60 SOPKA Seňa Prijatá
61 . Hudák Jozef Muž Muži D nad 60 SOPKA Seňa Prijatá
62 . Madar Pavol Muž Muži D nad 60 TJ Obal Servis Košice/ Včelárska Paseka 1991/1,04001 Košice Neprijatá
63 . Billá Erika Žena Ženy Absolútne poradie BK Steel Košice Neprijatá
64 . Krištanová Mahuliena Žena Ženy Absolútne poradie Code2B Neprijatá
65 . Vavreková Lucia Žena Ženy Absolútne poradie Dulova Ves Prijatá
66 . Malaia Nataliia Žena Ženy Absolútne poradie Goral marathon team Neprijatá
67 . Gudak Mariya Žena Ženy Absolútne poradie JM Bardejov Neprijatá
68 . Kučeráková Soňa Žena Ženy Absolútne poradie Košice Kavečany Neprijatá
69 . Seligová Beáta Žena Ženy Absolútne poradie Metropol Košice Prijatá
70 . Vargová Tereza Žena Ženy Absolútne poradie Nature Decor Košice Prijatá
71 . Bradovková Zuzana Žena Ženy Absolútne poradie O5 BK Furča Košice Prijatá
72 . Dujavova Lucia Žena Ženy Absolútne poradie Poprad Prijatá
73 . Jurusova Renata Žena Ženy Absolútne poradie Presov Neprijatá
74 . Božová Danica Žena Ženy Absolútne poradie Svit Prijatá
75 . Tiszová Alžbeta Žena Ženy Absolútne poradie TMS International Košice s r.o. Prijatá
76 . Iľková Lucia Žena Ženy Absolútne poradie VTJ Prešov Prijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny